Правила порталу

Прочитайте, будь ласка, уважно ці Правила до того моменту, як Ви почнете використовувати інформацію, що розміщена на цьому веб-сайті. Використовуючи даний сайт, Ви виражаєте свою згоду з цими умовами користування. Якщо Ви не приймаєте дані умови користування, то не використовуйте даний веб-сайт.

1.Адміністрація інтернет-порталу не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів.Всю відповідальність за зміст та правдивість наведеної на ресурсі інформації несе рекламодавець .Саме він готує матеріали та подає їх на сайті самостійно за допомогою спеціального сервісу Реєстрації на сторінці www.tur-bus.com.ua/ua/p5.

2.Адміністрація інтернет-порталу www.tur-bus.com.ua не бере участі у переговорному процесі , не надає посередницьких послуг при укладанні договорів оренди , не виступає як гарант виконання зобов'язань .Всі викладені операції сторони здійснюють самостійно.У разі виникнення спірних ситуацій керівництво сервісу не бере участі в процесі розгляду претензій.

3.Посилання на інші веб-сайти.
На даному веб-сайті можуть міститися посилання на інші сайти , що не належать інтернет-порталу TUR-BUS.com.ua . Перехід на будь-який інший інтернет-ресурс, пов'язаний з даним веб-сайтом, здійснюється на страх і ризик користувача. Адміністрація інтернет-портала TUR-BUS.com.ua не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, порад або заяв, зроблених на цих сайтах. Ми не контролюємо сайти або сторінки, що належать стороннім (третім) особам, і не несемо ніякої відповідальності за будь-які збитки, що виникли у користувача в результаті відвідування таких сайтів.
Ви не маєте права залучати нас у суперечки, що виникають у користувача в результаті відвідування таких сайтів та у суперечки, що виникають між Вами та вищезгаданими сторонніми (третіми) особами. Дане положення стосується посилань на всі без винятку сайти, що не належать Адміністраціі інтернет-портала TUR-BUS.com.ua , а також всього наповнення та змісту таких сайтів. Правила використання даного веб-сайту не поширюються на інші сайти, на які може бути здійснений перехід з даного веб-сайту.

4.Використання/Передача Ваших персональних даних.
Під час відвідання веб-сайта користувачі автоматично надають безумовну та безвідкличну згоду на збір, обробку та використання будь-яким чином на необмежений строк своїх персональних даних (крім тих, що становлять комерційну таємницю) з метою забезпечення реалізації цивільно-правових, господарсько-правових, адміністративно-правових ,податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку та аудиту, відносин щодо підготовки відповідно до вимог законодавства статистичної, адміністративної звітності та іншої інформації з питань бухгалтерського обліку тощо.

Обсяг персональних даних, щодо яких здійснюється процес обробки, та які можуть бути включені до бази персональних даних користувачів веб-сайту, визначається, як будь-яка інформація про користувачів веб-сайту (крім тієї, що становить комерційну таємницю), що стала відома в процесі користування веб-сайту та виконання Правил користування веб-сайтом.

При використанні веб-сайта користувачі підтверджують, що вони повідомлені про включення їх персональних даних до бази персональних даних, мету збору даних та осіб, яким передаються їх персональні дані, а також про їх права передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

5.Порядок змін умов та правил користування веб-сайтом.
Адміністрація інтернет-порталу www.tur-bus.com.ua залишає  за собою право на свій розсуд вносити зміни в дані Правила та вносити зміни відносно інформації на веб-сайті. Вказані зміни вступають в силу негайно після їх публікації на веб-сайті TUR-BUS.com.ua Продовжуючи користуватися веб-сайтом після внесення вищезгаданих змін, Ви тим самим приймаєте змінений варіант Умов та підтверджуєте свою згоду його дотримуватися.

Правила Замовлення проїзних і перевізних документів з наступним друком та отриманням проїзних документів у квитковій касі знаходяться на сторінці http://www.tur-bus.com.ua/ua/p14 


Ми сподіваємося, що користування веб-сайта будуть для Вас корисними.

Якщо ви знайшли помилки на веб-сайті або у разі виникнення запитань, зауважень та пропозицій стосовно вдосконалення його роботи, звертайтесь, будь ласка, до відділу маркетингу в розділі Контакти.

2013-2016 Адміністрація порталу ТУР-BUS.com.ua не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів.