Jренда транспорту.Квитки не виходячи з дому чи офісу.

  Транспортні послуги в каталозі TUR-BUS - це необхідна інформація для туристів, які шукають можливості дістатися до місця відпочинку і назад, а також для пересування під час відпочинку, бізнес-турів,виїзних заходів.Шанувальників актиного відпочинку.

      

Плануєте відпочинок, подорож, відрядження, приватний візит?

У Вашому арсеналі немає потрібного транспорту щоб добратися в потрібну точку? Можливо тут Ви знайдете напрокат машину, мікроавтобус, автобус, літак, таксі, іншого потрібний транспорт.

Плануєте активний відпочинок?

Тоді мабуть Вам знадобиться якийсь із цих видів транспорту напрокат: велосипед,квадроцикл,каяк,байдарка,каноє,лодка,катер,яхта. А для любителів кінних прогулянок верхи напевно знадобиться чотириногий друг.

        

 Зручний  on line пошук транспортних засобів  допоможе Вам швидко знайти  для себе  засіб для  пересування та активного відпочинку.

На порталі вказані прямі контакти перевізників та пунктів прокату,що дає Вам можливість спілкуватися безпосередньо і самостійно організувати свій відпочинок, відрядження, приватний візит.

На порталі можна придбати залізничні та автобусні квитки,авіаквитки.

Заходьте  частіше на www.tur-bus.com.ua - інтернет портал об'єднуючий розміщення інформації про туристичний транспорт в Україні на одному майданчику.Наша база постійно поповнюється з усієї України.

2013-2016 Адміністрація порталу ТУР-BUS.com.ua не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів.